KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13342330
nr 1334 2330
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad EA IX/X. Motivet: ca 18x23 cm. Bladets mått: 21x27 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:32:58
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander